دوره آنلاین عکاسی ویژه شهرستان ها

دوره عکاسی از صفر تا صد و بصورت جامع در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می گردد.کلاس های عکاسی کاملا به صورت عملی ست و دوره به صورتی برنامه ریزی شده است که هنرجویان برای ورود به بازار کار آماده می شوند.می توانید در این دوره بدون اینکه پیشنیازی از قبل داشته باشید ،شرکت کنید.آموزشگاه صنعت و معدن به دلیل شرایط به جود آمده کلاس های عکاسی را به صورت آنلاین نیز برگزار می کند که هنرجویان و علاقمندان به عکاسی در همه جای ایران بتوانند شرکت کنند و از کلاس بهره ببرند.در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این رشته و مزایای کلاس های آنلاین بپردازیم .

مزایای دوره های آنلاین عکاسی مرکز آموزش صنعت و معدن

در ابتدا بهتر است بگوییم که کلاس های آنلاین و حضوری هیچگونه تفاوتی با هم ندارند زیرا هر دو از یک سرفصل تبعیت می کنند.دوره های آنلاین ویژه افرادی است که شرایط حضور در کلاس ها را ندارند .مخصوصا شهرهای دیگر که به دنبال آموزشگاه معتبر در تهران هستند ولی نمی توانند رفت و آمد کنند.حال شاید این سوال پیش بیاید که کلاس های آنلاین به چه صورت برگزار می گردد ؟کلاس آنلاین عکاسی در آموزشگاه صنعت و معدن از فضای سایت اسکای روم استفاده می کند زیرا فضای بسیار ساده و دوستانه ای دارد که کاربران می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.کلاس ها از قبل توسط استاد فیلمبرداری حرفه ای می شود و در طول کلاس زمانی که استاد سر کلاس حضور دارد ، پخش می شود.

حضور هنرجویان همراه با استاد سر کلاس اجباری ست و آموزشگاه از شیوه تعاملی در کلاس آنلاین عکاسی استفاده می کند زیرا کلاس های مجازی که فقط فیلم در اختیار هنرجو قرار می گیرد هیچ گونه بار علمی ندارد و در انتها نتیجه ی مثبتی حاصل نمی شود.همچنین در کلاس آنلاین عکاسی این مجموعه ، در انتهای هر جلسه فیلم ها در اختیار هنرجویان قرار می گیرد تا بتوانند رفع اشکال کنند.علاوه بر این یک استادیار در کنار استاد قرار می گیرد و به صورت 24 ساعته کلاس را پشتیبانی می کند و هنرجویان می توانند رفع اشکال نمایند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

هزینه دوره

هزینه دوره آنلاین عکاسی از 2/500/000 تومان الی 7/400/000 تومان است که با توجه به شرایط جامعه و گران تر شدن دوربین ها آموزشگاه شرایط ویژه تری برای پرداخت در نظر گرفه است و آن پرداخت به صورت اقساط است.هنرجویان می توانند با هزینه کمی اسم خود را در کلاس رزرو کنند و مابقی شهریه را در طی دوره به صورت اقساط پرداخت نمایند.

سرفصل های دوره

سرفصل دوره های عکاسی چه کلاس های حضوری و چه آنلاین هیچ گونه تفاوتی باهم ندارند.زیرا سرفصل ها از استاندارد جهانی پیروی می کنند و آنچه که برای حرفه ای شدن در رشته عکاسی نیازمندید را آموزش خواهید دید.سرفصل ها به شرح زیر است :

ترم 1)عکاسی عمومی و دیجیتال : در این ترم هنرجویان با منوی دوربین و ساختمان آن ، سرعت شاتر ، کاربرد دیافراگم ،ایزو ، عمق میدان ، مبانی عکاسی و …آشنا خواهید شد.

ترم 2) عکاسی تکنیکال : در ترم دوم با انواع تکنیک های عکاسی آشنا خواهید شد از جمله مولتی اکسپوز با فوتوشاپ ، پنینگ و موشن ، ماکرو ، پاناراما ، نقاشی با نور و …استفاده از این تکنیک ها بسیار لذت بخش است و باعث ایجاد خلاقیت در عکاسی می شود. همچنین با عکاسی ودینگ ، طبیعت ، خبری ، تبلیغاتی ، صنعتی ، ورزشی ، هنری و معماری و … نیز آشنا خواهید شد .

ترم 3) نورپردازی در عکاسی : در این ترم با انواع مادیفایرهای عکاسی (سافت باکس ، بیوتی دیش ،اکتا باکس و … ) کار خواهید کرد و عکس های جذابی خواهید گرفت .همانطور که این ترم از اسمش مشخص است نورپردازی در فضاهای مختلف و عکاسی های مختلف را تجربه خواهید کرد.عکاسی پرتره ، نورپردازی پروانه ای(باترفلای) ، رامبراند ،ریم لایت و…را آموزش خواهید دید.

ترم 4) نرم افزارهای عکاسی : حال به مرحله ای میرسید که عکس های جذابی گرفته اید و کاربرد تمام تجهیزات عکاسی را می دانید و طرز استفاده از آن ها را آموزش دیده اید .در این ترم باید عکس هایی را که گرفته اید ادیت کنید و زیبایی دوچندان به عکس هایتان ببخشید و این امر با نرم افزار فوتوشاپ و لایت روم امکان پذیر است که به صورت کامل آموزش خواهید دید.

دوره نیمه حضوری عکاسی ویژه شهرستان ها

تجهیزات مورد نیاز

برای شرکت در کلاس عکاسی آنلاین به جز دوربین DSLR به هیچ تجهیزات دیگری احتیاج ندارید.از دوربین DSLR به این دلیل استفاده می شود که لنز آن قابل تعویض است و کیفیت آن با دوربین های کامپکت و قدیمی بسیار متفاوت است.

سوالات متداول

آیا برای ورود به کلاس عکاسی باید دوره مقدماتی گذرانده باشیم ؟

خیر .کلاس عکاسی مجموعه صنعت و معدن از مقدماتی تا پیشرفته و به صورت جامع است .پس برای شرکت در کلاس به هیچگونه پیشنیازی احتیاج ندارید و از صفر تا حرفه ای شدن در این رشته را آموزش خواهید دید.

مدت زمان دوره آنلاین عکاسی؟

کلاس عکاسی آنلاین حدودا 5 تا 6 است .

هزینه کلاس عکاسی چقدر است؟

هزینه کلاس عکاسی بین 2/500/000 تومان تا 7/400/000 تومان است که بستگی به سطح شما و نظر کارشناسان ما را دارد.

آیا مدرک بین المللی دریافت خواهیم کرد؟

بله .مدرکی که در انتهای دوره به هنرجویان تعلق می گیرید بین المللی است و شما می توانید چه در داخل ایران و چه در خارخ از ایران از آن استفاده کنید.علاوه بر این مدرک قابلیت ترجمه دارد و با ارائه به دارالترجمه مهر دادگستری نیز دریافت خواهید کرد.

آیا رشته عکاسی بازار کار خوبی دارد؟

بله تمامی رشته ها چند اصل مهم دارند که ابتدا علاقمندی و بعد آموزش اصولی از اصل های مهم آن است.اما اگر به تمرینات مکرر در رشته نپردازید نتیجه ی خوبی نخواهید گرفت.اگر می خواهید در این رشته حرفه ای شوید علاوه بر اینکه باید در انتخاب آموزشگاه مناسب دقت عمل داشته باشید ، تمرین خود را دوچندان کنید.

برای شرکت در کلاس عکاسی چه دوربینی تهیه کنیم؟

توصیه می کنیم در ابتدای کار عکاسی ، با توجه به بودجه ای که دارید دوربین بهتری تهیه کنید اما آموزشگاه هیچگونه اجباری در خرید دوربین ها گران ندارد بهتر است اگر دوربینی نخریده اید دست نگه دارید تا توسط اساتید موسسه راهنمایی شوید.

تفاوت دوره آنلاین با حضوری؟

از آنجایی که سرفصل های هر دو کلاس مشابه است ، هیچگونه تفاوتی وجود ندارد.چه بسا کلاس آنلاین مزیت های بیشتری نیز دارد از جمله اینکه : هزینه و وقت شما در رفت و آمد به هدر نمی رود و می توانید بیشتر به تمرین بپردازید. در کلاس آنلاین فیلم های کلاس در اختیار هنرجویان قرار می گیرید و می توانید بارها آن را نگاه کنید.

آیا برای ثبت نام شرایط سنی وجود دارد ؟

برای ثبت نام در کلاس ها از 14 سال به بالا می توانید شرکت کنید و هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد.افراد در هر سنی که باشند می توانند آموزش ببینند.

آیا تمامی شاخه های عکاسی را آموزش میبینیم ؟

بله تمامی شاخه های عکاسی را به صورت تخصصی آموزش خواهید دید.

بعد از اتمام دوره در چه شاخه هایی از عکاسی می توانیم کار کنیم ؟

  • ودینگ
  • خبری
  • تبلیغاتی (از غذا ، پوشاک ، کیف و کفش ، جواهرات و…)
  • صنعتی
  • معماری
  • آتلیه
  • ورزشی
  • حیوانات

این مطلب برایتان مفید بود؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *