در کلاس آنلاین عکاسی؛ تمامی اصول و نکات ریز و درشت عکاسی به شما آموزش داده می شود.  عکاسی از دسته هنر هایی است که امروزه خواستار زیادی دارد و بازار کار آن نیز بسیار پررونق است. افزایش اهمیت تبلیغات و گسترش استفاده از فضای مجازی و سوشال مدیا در حیطه های مختلف، نیاز به داشتن عکس های باکیفیت را افزایش داده است. عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، عکاسی پرتره و بسیاری از شاخه های دیگر عکاسی طبق نیاز های عمده‌ای که با این صنعت تعریف می شود، به وجود آمده‌اند. برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای در هر زمینه‌ای، ابتدا باید کار با دوربین و اصول اولیه را یاد بگیرید. یکی از بهترین راه ها شرکت در کلاس آنلاین عکاسی است.

کلاس آنلاین عکاسی مقدمات تا پیشرفته

کلاس آنلاین عکاسی توسط مجموعه های مختلفی برگزار می شود و شرکت در آن ها می تواند شما را در زمان کوتاهی به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل کند. درواقع طی این کلاس ها با عکاسی و شاخه های آن ها آشنا خواهید شد و می توانید با شرکت در کلاس عکاسی غیرحضوری این مهارت ها را به دست بیاورید و ببینید به چه زمینه ها و سبک هایی از عکاسی علاقه‌مند هستید.

هنرآموزی با برگزاری کلاس آنلاین و نیمه حضوری عکاسی در چند ترم به شما کمک می کند تا در بهترین شکل و راحت‌ترین شرایط ممکن صفر تا صد عکاسی را یاد بگیرید و با انجام برخی از تمرینات و کسب تجربه، در مدت زمان کوتاه در این زمینه خبره شوید. در این کلاس ها همه چیز درباره عکاسی گفته می شود و حتی اگر هیچ تجربه‌ای در این زمینه نداشته باشید، با شرکت در کلاس آنلاین و نیمه حضوری عکاسی می توانید تمامی اصول عکاسی را یاد بگیرید و از هنر خود کسب درآمد کنید.

نمونه کلاس آنلاین عکاسی صنعت و معدن

کلاس آنلاین و نیمه حضوری عکاسی صنعت و معدن از مبتدی تا پیشرفته برای علاقه مندان جدی به یادگیری مهارت های عکاسی بصورت عملی و حرفه ای مناسب است که می خواهند با کمترین زمان عکاسی را بصورت حرفه ای بیاموزند. در این دوره عکاسی شما در کوتاه ترین زمان ممکن هر آنچه را برای عکاس شدن نیاز دارید یاد خواهید گرفت بطوری که بعد از گذراندن این دوره ها شما با کلیه اصول عکاسی و مطالب عکاسی پایه بصورت تئوری آشنا خواهید شد و بصورت عملی در ساعات جلسات کلاسی با کارکرد دوربین و منوهای دوربین دیجیتال خود آشنایی کامل خواهید یافت.

کلاس آنلاین و نیمه حضوری عکاسی در بهترین شرایط و بالاترین سطح کیفی برگزار می شود و تمامی سرفصل های آن مانند کلاس های حضوری است. به همین دلیل است که هیچ گونه تفاوتی از نظر کیفیت بین کلاس حضوری و آنلاین وجود ندارد.

مزایای کلاس عکاسی غیرحضوری

کلاس آنلاین و نیمه حضوری عکاسی برای تمامی افراد طراحی شده‌اند و برای شرکت در آن ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نیست. این کلاس ها کاملاً کاربردی هستند و به گونه‌ای طراحی می شوند که اکثر آموزش ها تنها تئوری نبوده و بعد از اتمام دوره ها هنر آموزان آماده‌ ورود به بازار کار می شوند. کلاس عکاسی غیرحضوری به شما اجازه ی این را می دهد که زمان خود را تنظیم کنید و بتوانید با راحتی کمتری از خانه و یا محل کارتان، در کلاس ها شرکت کنید.

برای تمامی جلسات ویدیویی هایی با بهترین کیفیت برای شما از قبل آماده شده است که می توانید آن ها را دانلود کنید و اگر نیاز به راهنمایی داشتید نیز می توانید از پشتیبان های تخصصی خود بپرسید. کلاس ها تعاملی هستند و تنها یک آموزش یک طرفه نمی باشد. بعد از گذراندن کلاس ها نیز تمامی مبانی و چهارچوب های مدرن و اصول پایه‌ی عکاسی را خواهید آموخت. این کلاس ها به‌صورت تصویری هستند و با دیدن تصویر هم کلاسی ها و استاد، جو یادگیری بیشتری ایجاد می شود. از دیگر مزایای آن وجود فایل ها در قالب پاور پوینت، پی دی اف و ویدیو است که می توانید آن ها را نگهدارید و بار ها مرور نمایید.

سرفصل های دوره جامع عکاسی غیر حضوری

برای شرکت در کلاس آنلاین عکاسی کافیست یک دوربین DSLR داشته باشید و به این هنر علاقه‌مند باشید. عکاسی یک هنر خلاقانه است و بعد از اینکه قوانین اصلی عکاسی را بدانید، می توانید دیدگاه و نگاه خود را به آن اضافه کنید و قاب های خاصی را ثبت کنید. اصول اولیه یکی هستند و با استفاده از آن ها می توانید سبک خود را خلق کنید و دنیا را آن‌طور که دوست دارید نشان دهید. دوره جامع عکاسی غیر حضوری سر فصل های مختلفی دارد که طی این دوره ها و ترم هایی که می گذرانید، می توانید تمامی هنر های عکاسی مانند آموزش عکاسی صنعتی، عکاسی پرتره و بسیاری از شاخه های دیگر را در این کلاس ها دنبال کنید.

این دوره ها در چهار ترم اصلی برگزار می شوند. در ترم اول عکاسی دیجیتال و عمومی تدریس می شود و شما به طور کلی تمامی تکنیک های مربوط به عکاسی را به صورت کامل یاد می گیرید. در ترم دوم عکاسی تکنیکال را دنبال می کنید و ترم سوم شامل نورپردازی می شود. نورپردازی در عکاسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که تأثیر بسزایی می گذارد.

 درواقع اگر نور های مختلف را بشناسید و نحوه استفاده از آن ها را بدانید، عکس های شما بسیار بهتر می شوند. ترم چهارم دوره جامع عکاسی غیر حضوری نیز کار با نرم‌افزارهای عکاسی و ادیت را می آموزید. درواقع ادیت عکس قدم آخر و لازمی است که باید حتماً انجام شود و اگر آن را به صورت حرفه‌ای و جامع یاد بگیرید می تواند یک انقلاب بزرگ در عکاسی شما باشد. ترم آخر بیشترین تمرکز روی فتوشاپ و ادیت است.

نحوه ثبت نام در کلاس مجازی عکاسی

برای ثبت نام کلاس آنلاین عکاسی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و اطلاعات کامل ثبت نام را در اختیار شما قرار دهند. همچنین می توانید با پر کردن فرم ثبت نام آنلاین درخواست بدهید تا اطلاعات بیشتر برای شما ارسال شود.

هزینه کلاس آنلاین عکاسی

هزینه کلاس عکاسی آنلاین و نیمه حضوری با توجه به سطح هنرجو متفاوت است. همچنین هزینه کلاس های حضوری و آنلاین تفاوت ندارند. برای اطلاع از قیمت های دقیق می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و آن ها به تمامی سؤال های شما در این باره پاسخ می دهند. این دوره ها 5 تا 6 ماه طول می کشند.

همچنین استادی که می خواهید با او کلاس بردارید و دوره‌ای که انتخاب می کنید، بازه زمانی اسم نویسی و بسیاری از عوامل دیگر در تعیین قیمت کلاس آنلاین عکاسی نقش دارند. قیمت ها متغیر می باشد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت توضیحات کامل با شماره های سایت تماس بگیرید.

آموزش آنلاین عکاسی

تجهیزات لازم برای شرکت در کلاس آنلاین عکاسی

برای شرکت در کلاس آنلاین عکاسی به امکانات خاصی نیاز ندارید و کافیست یک دوربین DSLR داشته باشید و به عکاسی نیز عشق بورزید. تمامی اطلاعات به شما داده می شوند و با تمرین و مطالعه می توانید مهارت‌هایتان را ارتقا دهید و به یک عکاس مشهور تبدیل شوید. همچنین از آنجایی که این کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند، داشتن یک موبایل هوشمند یا کامپیوتر که بتوانید با آن در کلاس ها شرکت کنید نیز ضروری است. اینترنت پرسرعت خوب از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر مودم قطع شود دیگر نمی توانید در کلاس حضور داشته باشید.

جمع بندی

دوره های آموزشی جامع عکاسی صنعت و معدن به دو صورت (حضوری) و (آنلاین و نیمه حضوری) مطابق با استاندارد های بین المللی جهت ورود به بازار کار حرفه ای برگزار می شود. کلاس آنلاین عکاسی علم و صنعت، علاوه بر آموزش اصولی و تخصصی این رشته هنری، تجربه و مهارت های کافی برای ورود به بازار کار را نیز در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب در حین آموزش عکاسی می توانید نمونه کارهای حرفه ای نظیر عکاسی پرتره، عکاسی بوکه و … تهیه کنید و میزان تجربه و مهارت خودتان را در این حرفه افزایش دهید.

دوره آنلاین عکاسی به صورت غیر حضوری و با شیوه تعاملی برای علاقمندان به این رشته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.این دوره به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته است و هرآنچه که برای ورود به بازار کار حرفه ای عکاسی نیازمندید را خواهید آموخت.

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

آشنایی با دوره آنلاین عکاسی ویژه بازار کار

این روزها افراد جهت حفظ سلامتی و ترجیحشان برای ماندن در منزل … می توانند جهت آموزش مهارت مورد علاقه خود ، به صورت آنلاین در منزل به یادگیری بپردازند و به سهولت از آموزش یک رشته ی حرفه ای لذت ببرند . در مجموعه صنعت و معدن تلاش ما بر این است که فرد با یادگیری مهارت ها به صورت کاملا اجرایی بعد از اتمام دوره بتواند بلافاصله وارد بازار کار حرفه ای خود شوند و با کسب مدراک معتبر بین المللی از خانه صنعت و معدن به کسب و کار خود اعتبار دهد.

با گذراندن دوره جامع عکاسی آنلاین در کناراساتید مجرب و برتر کشور در حوزه عکاسی با تحصیلات دانشگاهی ، می توانید حرفه ی عکاسی را مطابق با استانداردهای بین المللی آموزش ببینید و با اتمام دوره مدرک معتبری از مجموعه صنعت و معدن دریافت خواهید کرد که جهت مهاجرت به کشورهای دیگر معتبر بوده و با مراجعه به دارالترجمه ها در سطح کشور می توانید مدرک خود را برای کشور مقصد ترجمه کنید.

با اینکه در رشته های اجرایی مثل عکاسی مهارت کافی در درجه اول اهمیت قرار دارد اما با داشتن مدارک معتبر بین المللی نیز می توانید به کسب و کار خود اعتبار دهید و برای شروع کار حرفه ای حس اعتماد را در میان مشتریان خود ایجاد کنید .

مهمترین سرفصل های دوره آنلاین عکاسی

  • ترم یک که عکاسی عمومی و دیجیتال است و در این ترم آیتم های زیر آموزش داده می شود :

  1. آشنایی با مبانی عکاسی و ساختمان دوربین
  2. آشنایی با منو دوربین
  3. آموزش کاربرد دیافراگم و شاتر
  4. ایجاد عمق میدان در تصویر

  • در ترم دوم که عکاسی تکنیکال است و همان طور که از نامش مشخص است در این ترم تکنیک های مختلف عکاسی آموزش داده می شود . شناخت انواع شاخه های عکاسی مثل : عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی پرتره ، عکاسی صنعتی ، عکاسی مدلینگ ،عکاسی معماری ، عکاسی ورزشی و… جز موارد آموزشی در ترم دوم است.

  • در ترم سوم اساتید عکاس به آموزش نورپردازی استدیویی می پردازند و هنرجویان را با تجهیزات نورپردازی که شامل ( سافت باکس ها ، رفلکتور ، بیوتی دیش ، رینگ لایت ، شاخه ها ی نور و…. و نحوه کار با آن ها و کاربرد هر کدام در عکاسی آشنا می کنند .شناخت انواع سبک های نورپردازی در عکاسی پرتره مثل نورپردازی رامبراند ، نورپردازی پروانه ای، ریم لایت – اسپیلت و…شناخت و آموزش نورپردازی انواع شاخه های عکاسی نیز در این ترم آموزش داده می شود.

  • در ترم پایانی یعنی ترم چهارم کار با نرم افزارادیت عکس مثل فوتوشاپ به هنرجویان عکاسی آموزش داده می شود و می توانند در این ترم عکس هایی که در ترم های قبل گرفته اند را با سلیقه خود ادیت کنند و آلبوم عکس های خود را طراحی و اجرا کنند .

عکاسی آنلاین 

سوالات متداول

آیا می توانم با گذراندن دوره وارد حرفه ی عکاسی شوم ؟ بله .شما با گذراندن تمام 4 ترم مدرکی دریافت خواهید کرد که می توانید به صورت یک عکاس حرفه ای وارد بازار کار شوید.فقط این نکته مهم را باید در نظر داشته باشید که تنها آموزش اصولی ، استادان حرفه ای و مدرک برای یک عکاس کافی نیست و باید در طی دوره به تمرینات مستمر بپردازید.زیرا عکاسی رشته ایست که هرچه بیشتر تجربه کسب کنید حرفه ای تر می شوید. آیا مدرک بین المللی دریافت خواهم کرد ؟ بله ،در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت را دریافت خواهید کرد که بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.این مدرک قابلیت ترجمه دارد و مهر دادگستری نیز می خورد که شما بتوانید به خارج از کشور مهاجرت کنید و مدرک خود را ارئه دهید. هزینه دوره عکاسی چقدر است ؟ هزینه دوره عکاسی متغیر است که بستگی به سطح شما و نظر کارشناسان ما را دارد. آیا کیفیت کلاس های آنلاین و حضوری مشابه است ؟ بله کلاس های آنلاین و حضوری از یک سرفصل تبعیت می کنند و استادان همگی تحصیلات مرتبط با رشته عکاسی دارند و سال هاست که در این رشته تدریس می کنند. ویژگی های کلاس آنلاین عکاسی چیست ؟ از جمله ویژگی های کلاس آنلاین این است که شما می توانید به جای صرف وقت رفت و آمد بیشتر به تمرین در منزل و آتلیه ها و یا مکان هایی با فضای باز بگذرانید .همچنین از هزینه رفت و آمد شما نیز کاسته می شود.علاوه بر این ها افراد از جاهای دور و نزدیک حتی از کشور های دیگر نیز می توانند به راحتی به کلاس های آنلاین دسترسی داشته باشند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

3/5 - (2 امتیاز)