آموزش عکاسی در تبریز از جمله خدمات ارزشمندی می‌باشد که توسط آموزشگاه های مختلفی از جمله مجموعه هنرآموزی ارائه می‌شود. عکاسی از دسته هنرها و حرفه های بسیار جذابی می‌باشد که از طرفداران بسیاری نیز در دنیا برخودار است. این حرفه از احترام و علاقه زیادی در میان افراد گروه های مختلف برخوردار است. دلیل این امر نیز می‌توان به اهمیت قائل شدن مردم نسبت به ثبت چهره ها، حالات و احساسات خود در لحظات مختلف، نسبت داد.

دوره آموزش عکاسی در تبریز

عکاسی از گذشته تا به امروز همواره بازار کار داغی داشته است و با پیشرفت هایی که در آن صورت گرفته، گسترده‌تر و پرکابردتر از قبل گشته است. با اینکه این حرفه از جذابیت و محبوبیت بالایی برخودار است، اما سختی های خود را داشته و بسیار چالش برانگیز است.

برای آنکه بتوانید در این رقابت پیروز شوید و به موفقیت بالایی دست پیدا کنید، باید بسیار خوب و جامع آموزش ببینید. دوره عکاسی آنلاین در تبریز که توسط موسسه هنرآموزی برگزار می‌شود کاملا به صورت تعاملی بوده و به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود.

این دوره مناسب برای کسانی می‌باشد که در خارج از تهران سکونت دارند و یا برای علاقه مندانی که در تهران حضور دارند اما امکان آمدن به کلاس حضوری را ندارند.

دوره عکاسی در تبریز کاملا به صورت آنلاین برگزار شده و با مجازی متفاوت است. از این طریق دانشپذیران به راحتی خواهند توانست در هر مکان جغرافیایی که حضور دارند، تنها با اتصال به اینترنت در کلاس شرکت نمایند.

البته هنر عکسبرداری به گونه‌ای است که شما به شکل خودآموزی نیز تا حدی می‌توانید در آن پیشرفت کرده و موفق شوید، اما اینکار زمان و وقت بسیاری را از شما سلب خواهد کرد. به طوری که شاید بعد از گذشت چندسال متوجه چگونگی استفاده از یک تکنیک خاص شوید.

اگر واقعاً وقت برایتان طلا است، به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم که با چنین شیوه‌ای وارد دنیای عکاسی شوید. شما باید اولین قدمتان را در این مسیر دشوار به صورت محکم و استوار بردارید تا سختی ها و چالش های آن باعث لغزش و پرت شدن شما به زمین نشود.

آموزش عکاسی در تبریز

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید.

عکاسی در تبریز با هنرآموزی

تبریز از جمله شهرهایی است که به خاطر بناهای تاریخی و جذابی که دارد، علاقه مندان بسیاری داشته و در میان عکاسان نیز بسیار محبوب است. زیرا سرشار از نمونه ها و سوژه های ناب برای عکسبرداری می‌باشد. در همین راستا آموزشگاه هایی که حرفه عکسبرداری را در این شهر آموزش می‌دهند نیز فراوان است.

اگر می‌‌خواهید به طور حرفه‌ای وارد صنعت عکاسی شوید و در آن سریعاً پیشرفت کنید، لازم است به شکل کامل و جامع توسط آموزشگاه های عکاسی آموزش ببینید. البته نه هر آموزشگاهی!!! آموزشگاهی که انتخاب می‌کنید باید حرفه‌ای، معتبر و پویا باشد همچنین در پایان دوره های خود، مدرک معتبری به دانشپذیر اعطا نماید.

انتخاب یک آموزشگاه مناسب و خوب در حوزه عکاسی بسیار اهمیت دارد و تاثیر چشمگیری را در پیشرفت شما خواهد داشت. خصوصاً آنکه حرفه عکاسی بسیار چالش برانگیز و رقابتی است و اگر نتوانید از همان ابتدا محکم و استوار وارد این حرفه شوید، سریعاً از دور خارج خواهید شد. بهره‌مندی از تجربه و آموزش جامع و عالی اساتید متخصص، این مسیر پر پیچ و خم و دشوار را برای شما بسیار روانتر و راحتتر خواهد نمود.

مجموعه هنر آموزی از جمله مجموعه های بسیار حرفه‌ای و با سابقه درخشان در زمینه آموزش عکاسی است. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزش عکاسی در تبریز و سایر استان ها همواره در تلاش است تا آموزش ارزشمند و مفیدی را برای تمام علاقه‌مندان چه در داخل کشور و چه در خارج، مهیا سازد.

بهترین کلاس عکاسی در تبریز

نحوه برگزاری دوره های عکاسی

دوره های آموزش عکاسی تبریز و سایر استان ها که توسط مجموعه هنرآموزی برگزار می‌شود، بصورت غیر حضوری و آنلاین می‌باشد. درواقع هدف از برگزاری دوره ها بصورت آنلاین به این خاطر است که افرادی که قادر به شرکت در کلاس های حضوری تهران را به هر دلیلی ندارند (مانند مسافت طولانی، مشغله کاری) بواسطه این دوره ها بتوانند در کلاس ها شرکت کرده و حرفه عکاسی را به طور تخصصی آموزش ببینند.

این دوره ها بر اساس سطوح بین المللی از مبتدی تا پیشرفته و به شیوه کاملاً تعاملی و عملی اجرا می‌شوند. اساتید، کلاس ها را با حضور در آموزشگاه هنرآموزی برگزار و می‌کنند تا هم بازده کلاس بیشتر شده و هم آنکه اگر به هر دلیلی شرایط برگزاری کلاس دچار مختل شد، سریعاً این اشکال توسط پشتیبانی و آموزشگاه بررسی و رفع شود.

در زمان برگزاری کلاس، علاوه بر آنکه استاد آنلاین است؛ فیلم از قبل ضبط شده نیز برای دانشپذیران پخش می‌شود. استاد بعد از پایان فیلم به رفع اشکال و سوالات هنرجویان می‌پردازند. همچنین در کنار استاد یک استادیار نیز قرار دارد که کلاس را بصورت 24 ساعت پشتیبانی می‌کند. بعد از پایان هر جلسه نیز استادیار به تمرین ها و رفع اشکالات دانشپذیران می‌پردازد.

در پایان هر دوره عکاسی نیز به شرکت کنندگان دوره، مدرک معتبر تعلق می‌گیرد که می‌توانند با مراجعه به دارالترجمه آن را ترجمه کنند.

لازم به ذکر است که چه در دوره های عکاسی آنلاین و چه در حضوری، کلاس از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کند. برای ثبت نام در کلاس ها بهتر است ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بسنجید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

سر فصل های آموزش عکاسی در تبریز

آموزش عکاسی در تبریز توسط مجموعه هنر آموزی طی 4 ترم و حداقل 4 ماه برگزار می‌شود. در هر ترم با مباحث مرتبط با صنعت عکاسی و هنرهای بصری آشنا خواهید شد. این سرفصل ها براساس استاندارد های بین المللی این رشته طراحی و تدوین شده است. به طور کلی سرفصل های موجود در هر ترم به شرح زیر است:

عکاسی عمومی و دیجیتال:

در این ترم هنرجویان با ساختمان دوربین، منوی دوربین، مبانی عکاسی، مباحث دیافراگم، شاتر، ایزو، عمق میدان در تصویر و هر آنچه که مرتبط با دوربین است تا بتوان بواسطه آن عکسی ثبت کرد، آموزش می‌بینند.

عکاسی تکنیکال:

تکنیک های مختلف عکاسی مانند مولتی اکسپوز با نرم افزار، پنینگ، نقاشی با نور، پاناراما، ماکرو، فریز و … در این ترم آموزش داده می‌شود. استفاده از این تکنیک ها بسیار لذت‌بخش بوده و فرد با ایجاد خلاقیت می‌تواند عکس های بی‌نظیری را به ثبت برساند. شناخت انواع شاخه های عکاسی نظیر عکاسی فاین آرت، عکاسی پرتره، عکاسی فتوژورنالیسم، عکاسی مدلینگ، عکاسی ورزشی، عکاسی طبیعت، عکاسی مینیمال، عکاسی معماری و … نیز آموزش داده می‌شود. آموزش اصول کادربندی، ترکیب‌بندی، نقد عکس نیز از مباحث آموزشی در ترم دوم می‌باشد.

نورپردازی استودیویی:

در این ترم هنرجویان با تجهیزات مهم و پرکاربرد در عکاسی (سافت باکس، بیوتی دیش، اکتا باکس و …) آشنا خواهند شد و با استفاده از آنها می‌توانند عکس های جذابی را بگیرند. همچنین آشنایی با نحوه نورپردازی صحیح و اصولی هر شاخه عکاسی، از دیگر مباحث آموزشی بسیار مهم در این ترم می‌باشد.

نرم افزار ادیت عکس:

در ترم پایانی کلاس عکاسی در اصفهان، استفاده از نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ، لایت روم نیز آموزش داده می‌شود تا فرد بعد از عکاسی بتواند به عکس‌های خود زیبایی دو چندان ببخشد.

ارائه مدرک معتبر و بین المللی

عکاسی از جمله رشته های بسیار جذاب و پرطرفدار در کل دنیا محسوب می‌شود. به جرات می‌توان گفت که کسی را نمی‌توانید پیدا کنید که از عکاسی کردن و یا عکسبرداری کردن از خود او، ناراضی باشد و خوشش نیاید. این رشتۀ هنری، به دلیل بازار کار مناسب و جذابی که دارد، متقاضیان زیادی به سمت خود جذب کرده که بالطبع باعث شده آموزشگاه های بسیاری اقدام به برگزاری دوره های آموزشی آن بپردازند.

اگر میخواهید به عنوان یک عکاس حرفه‌ای در سراسر جهان فعالیت داشته باشید و در عرصۀ بین المللی فعالیت کنید، باید به فکر دریافت مدرک معتبری در این سطح مدرک باشید. چنین مدرک معتبری تنها توسط برخی از آموزشگاه های معتبر و با نام در ایران ارائه می‌شود.

مجموعه هنر آموزی از جمله آموزشگاه هایی می‌باشد که در پایان دوره ها به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی و مورد تایید قوۀ قضاییه اعطا می‌کند. شما پس از گذراندن دوره آموزش عکاسی در تبریز و یا هر استان دیگری می‌توانید این مدرک را دریافت نموده و با آن در کل جهان به فعالیت بپردازید.

با اخذ این مدرک بین المللی و معتبر، می‌توانید برای مهاجرت نیز اقدام کنید و از این هنر و مهارت‌تان، در خارج از ایران نیز استفاده کنید. تنها باید مدارک مجموعۀ هنرآموزی را به مراکز دارالترجمه رسمی در سطح کشور ارائه دهند تا آن را برای کشور مقصد خود ترجمه کنند.